Na území ČR máte na výběr z několika možností doručení balíčku.

U všech zvolených způsobů dopravy a platby nezapomeňte, prosím, na to, že si volíte zboží na míru, proto je třeba počítat s možnou prodlevou v dodací době (cca do 14 dnů). Při platbě převodem se zboží zadává do výroby okamžikem připsání částky za zboží na číslo účtu firmy NADIWEAR.

Zásilková služba PPL

PPL Parcel Private: 90 Kč / 110 Kč (dobírka)

Po převzetí zásilky do rukou PPL obdrží příjemce email, který obsahuje informaci o odesílateli a příjemci, odkaz na sledování pohybu zásilky, údaj o výši doběrečného včetně informace o možnosti platby kartou, pokud je zásilka na dobírku. Příjemce má také možnost volby osobního odběru na depu kdykoli v průběhu přepravy.

Pokud se nepodaří zásilku doručit, o nevydařeném pokusu o doručení je příjemce ihned informován emailem. Před druhým pokusem o doručení zásilky je příjemci zaslána SMS. Na webu www.pplbalik.cz může následně provést změnu dispozic (adresa, datum, příjemce).

Řidič kontaktuje příjemce prostřednictvím tel. nebo SMS s informací o času doručení v rozmezí 2 hodin. Pokud se nepodaří zásilku doručit ani napodruhé, příjemce obdrží email s touto informací a výzvou kontaktovat příslušné depo.

Česká pošta – Balík do ruky

130 Kč (platba převodem) / 150 Kč (dobírka)

Ve všední dny doručuje mezi 8:00-16:00 hodinou, ve vybraných lokalitách až do večerních hodin v rozmezí 14:00-19:00 hodin, v Praze od 14:00-20:00 hodin. Před doručením balíku vám kurýr pošle SMS nebo e-mail s předpokládaným termínem doručení. Pokud vás kurýr nezastihne na uvedené adrese a pokus o doručení nebude úspěšný, balík bude uložen na nejbližší ukládací poště. Informaci o uložení a možnostech vyzvednutí balíku obdržíte rovněž prostřednictvím SMS nebo e-mailu.

Česká pošta – Balík na poštu

110 Kč (platba převodem) / 130 Kč (dobírka)

Informace o tom, že pošta Vaši zásilku převzala do přepravy, obdržíte v avízu (SMS/e-mail). Vaše zásilka bude připravena k vyzvednutí na Vámi vybrané poště již od 12 nebo 15 hodin po dni podání. O tom, že zásilka je připravena k vyzvednutí, budete informováni elektronicky. Papírovou výzvu již ve schránce nenajdete. Zásilku si vyzvednete tak, že se na přepážce jednoduše prokážete dokladem totožnosti a sdělíte přepážkové pracovnici buď číslo balíkové zásilky, které jste obdrželi v SMS nebo e-mailu, nebo sdělíte svoje mobilní telefonní spojení, nebo e-mailovou adresu (resp. spojení, na které Vám byla zásilka avizována), aby si byli na poště jisti, že zásilka opravdu patří Vám.

Zásilkovna

Výdej zásilky v síti výdejních míst

50 Kč (platba převodem) / 70 (dobírka)

Výdej zásilky v síti výdejních míst si můžete obvykle vyzvednout už druhý den po odeslání balíčku.

Doručení na adresu ve večerních hodinách (Praha, Brno, Ostrava)

80 Kč (platba převodem) / 100 Kč (dobírka)

V rámci největších měst nabízíme doručení na adresu ve večerních hodinách mezi 18. a 22. hodinou.

Zákazníci jsou vždy předem telefonicky kontaktováni, aby se s kurýrem mohli domluvit na čase předání.

Doprava na Slovensko

Zásielkovňa.sk

90 Kč (platba převodem) / 110 Kč (dobírka)

Zboží na Slovensko zasíláme prostřednictvím zásilkové služby Zásielkovňa.sk