První semínka vzniku značky NADIWEAR byla zaseta v roce 2011 na jógovém školení v Californii, kde jsem se jako obyčejná holka nosící mámou doma ušité sportovní oblečení setkala se zájmem jógínů z celého světa o to, co mám na sobě a kde se to dá koupit.

 

Poté následovala asi roční odmlka, kdy jsem se věnovala cvičení, výuce jógy, práci… a  myšlenka na NADIWEAR byla vytěsněna hromadou každodenních povinností.

S narozením dcery se čas, který mám na sebe ještě ukrátil a povinností přibylo a já si začala klást otázky, co mě baví, co ne, co můžu vytěsnit a čemu se naopak věnovat chci. Během těhotenství a mateřství jsem nikdy nepřestala cvičit a tak moje homemade oblečení bylo podstoupeno zátěžové zkoušce a měnícím se požadavkům na různé druhy pohybu, změnu tvarů apod. Jak jsem stále vymýšlela co nejpohodlnější a nejpraktičtější řešení oblečení, zjistila jsem, že tohle je ono – tohle je NADIWEAR. Tak jsem začala šít věci nejen pro sebe, ale I pro další sportovkyně a jogínky.

Oblečení, ve kterém se snoubí můj zájem o jógu, sport, ekologii, lokální výrobu, možnost setkávání se zajímavými a inspirujícími lidmi, zájem o poctivou řemeslnou výrobu a vytváření činnosti, která není primárně prací, ale potěšením.

Díky vám všem, kteří NADI wear nosíte a utváříte tak náš příběh spolu s námi.

Nás naše práce baví a našim cílem je, abyste se v našem oblečení skvěle bavili vy.