Nejlepší péče je žádná péče.

Raději si běžte zacvičit s činkou, než s žehličkou.

Nežehlit, nepřidávat aviváž, naše látky to nepotřebují.

PRACÍ PROSTŘEDKY
Protože nám záleží na tom, aby vám oblečení NADIWEAR vydrželo funkční co nejdéle, a protože nejsme lhostejní k péči o přírodu, doporučujeme vyhnout se používání aviváže a sušičky, neboť tyto ničí elastická vlákna obsažená ve sportovních oděvech.
JAK PRÁT
Oblečení stačí jednoduše přeprat na maximální teplotu 30°, nejlépe v biologicky odbouratelném pracím prášku, a nechat na šňůře volně uschnout.
ŽEHLENÍ
Dobrá zpráva je, že naše oblečení se nemusí žehlit, takže žehličku nechejte spát v komoře a místo času u žehlícího prkna vyrazte za sportem!
MATERIÁL
Všechny kousky oblečení NADIWEAR jsou vyrobeny z materiálů tkaných v EU.
Konkrétní složení najdete u každého výrobku zvlášť. Dbáme na vysoký standard každé látky. Před tím, než se pro danou látku rozhodneme, projde zkouškou několikanásobného praní, zátěže pocením a napínáním při různých pohybových aktivitách.
Snažíme se o to, aby materiály byly co nejméně v kontaktu s chemií a aby na své cestě k Vám urazily co nejkratší vzdálenost, abychom minimálně zatěžovali životní prostředí přepravou.
VÝROBA A DESIGN
Veškerá výroba prochází zlatýma rukama zkušené švadleny v dílně v Ostravě na strojích určených speciálně k práci s pružnými materiály.
Návrhy vycházejí z autorčiny letité zkušenosti ze světa tance, sportu a jógy.